tabletki-przeciwbolowe
  IBUM FORTE
 
Skład
Ibuprofenum 400 mg.
  Przeciwwskazania
nadwrażliwość na ibuprofen lub którykolwiek ze składników produktu leczniczego 
 
 
choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy czynna lub w wywiadzie, perforacja lub krwawienie, również występujące po zastosowaniu NLPZ
 
 
ciężka niewydolność wątroby, ciężka niewydolność nerek lub ciężka niewydolność serca
 
 
nie stosować u osób, u których w trakcie leczenia kwasem acetylosalicylowym lub innymi niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ) występowały w przeszłości jakiekolwiek objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki lub astmy oskrzelowej
 
 
III trymestr ciąży
 
 
nie stosować ibuprofenu jednocześnie z innymi niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi, w tym inhibitorami COX-2 (zwiększone ryzyko wystąpienia działań niepożądanych)
 
 
skaza krwotoczna
  Wskazania
 
IBUM FORTE - bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego:
 
 
bóle głowy (w tym także migreny)
 
 
bóle zębów
 
 
bóle mięśniowe, stawowe i kostne
 
 
bóle po urazach
 
 
nerwobóle
 
 
bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie
 
 
bolesne miesiączkowanie
 
 
stany gorączkowe różnego pochodzenia (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych)
 
 
 
Uwaga: Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.





Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=