tabletki-przeciwbolowe
  Metafen
 
METAFEN – podwójne uderzenie w silny ból!
 
- unikalny produkt w kategorii produktów przeciwbólowych bez recepty,
 
- zawiera pierwsze w Polsce połączenie ibuprofenu i paracetamolu w 1 tabletce,
 
- szczególnie polecany w bólach głowy, zatok, zębów, bolesnym miesiączkowaniu.
Skład
Tabletka zawiera 200mg ibuprofenu i 325mg paracetamolu
  Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na składniki produktu leczniczego; nadwrażliwość na leki NLPZ, w tym kwas acetylosalicylowy; występowanie w przeszłości astmy aspirynowej, obrzęku naczynioruchowego, skurczu oskrzeli, nieżytu nosa lub pokrzywki, związanych z przyjmowaniem kwasu acetylosalicylowego lub innych leków z grupy NLPZ; ciężka niewydolność nerek, wątroby; choroba wrzodowa żołądka, dwunastnicy; perforacja lub krwawienia, również te występujące po zastosowaniu leków z grupy NLPZ; ciężkie nadciśnienie tętnicze; ciężkie choroby układu sercowo-naczyniowego, tachykardia, dławica piersiowa; ciężka niewydolność serca; ciąża i karmienie piersią; Skaza krwotoczna oraz przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych; zatrzymanie moczu; jednoczesne przyjmowanie innych leków z grupy NLPZ, w tym inhibitorów COX-2; Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej; u dzieci w wieku poniżej 12 lat ; choroba alkoholowa.
  Wskazania
Bóle głowy wywołane zapaleniem zatok przynosowych, bóle zębów, bóle pourazowe, bolesne miesiączkowanie, ból po zabiegach chirurgicznych.





Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=